středa 20. května 2015

Z toho by se jeden po…

Mít velkou soudružnou, na stejné vlně jedoucí rodinu, je krásná věc. Ovšem taky to znamená, že dotáhne-li si jeden z členů kupříkladu nechutný střevní virus, do týdne se z toho solidárně posere celá domácnost. 

Omluvte prosím mou nečekanou vulgaritu, ale uvažování v rovině eufemismů mě přešlo někdy kolem včerejší třetí ranní, kdy jsme s mužem div nesvedli bitvu o to, kdo si půjde užívat luxusu toalety s podlahovým topením a komu budou vedle mrznout nohy.

Taky jsem dnes musela zrušit schůzku na hygieně, kvůli požadavkům na školní prostory, jelikož vzhledem k naší toxicitě se k nám hlídací babičky zrovna nehrnou. Navíc, nakazit odbor Hygieny dětí a mládeže střevní chřipkou by sice bylo zvráceně poetické, ale nebudu mrcha.

Ovšem zůstaňte na příjmu, věřím, že až nás nemilý virový návštěvník opustí, opět se vrátí články plné optimismu, sluníčkovosti a dobré nálady ;-)


9 komentářů:

 1. no, nezávidím ti :-) doufám že se to nepřenáší přes článek na blogu :-):-)
  Pavel

  OdpovědětVymazat
 2. Pavle, nestraš :-)
  To by mi moc čtenářů nezůstalo :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Ať jste brzy fit! Nepřeju Ti to, ale o humor a styl nepřicházíš ani v takových těžkých chvílích... jsi borec ;-)...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :-)
   Mně když je nejhůř, sumíruju si o tom v hlavě rádobyvtipné články... Taková zvrhlá autoterapie :-)

   Vymazat
 4. To dáte! My jsme si tím prošli před 2 týdny, paradoxně jsem ten víkend zrovna měla termín porodu a doma 2 malé zvracející děti... Takže jsem se klepala strachy, že to chytnu a pojedeme rodit. Ale nakonec jsem skoro 2 týdny přenášela, děti se mezitím uzdravily... optimismus :)

  OdpovědětVymazat
 5. ...šmankote, to teda máte nadílku, jen na ty potvory houkněte a oni zhynou hrůzou...kéž by to tak šlo.
  Přeji ať se brzy osvobodíte...
  jarka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář :-)