pátek 23. září 2016

Libo-li jednu Copatou mámu?

Volejte sláva a tři dny se radujte!

Copatá máma spatřila světlo světa :-)Moje knižní děťátko se podle mých posledních informací z nakladatelství mělo sice na svět vykulit až dnes, ale k mému převelikému údivu mě včera přepadla kamarádka s prosbou o podpis.

Uvažovala jsem chvíli, co za nepodepsané lejstro nám ve škole ještě chybí, jelikož poslední dobou nepodepisuju nic jiného než papíry s jezdícím domečkem. Ale kamarádka překvapila a pod nos mi strčila zbrusu novou, neosahanou a ještě z tiskárny voňavou COPATOU MÁMU!

Přiznám se vám, cítila jsem se trochu ukřivděně, že se o vylíhnutí mého čtvrtého potomka dozvídám až jako poslední, ale ta radost, ta byla mnohem větší.

A abych se o ni mohla podělit i s vámi, kteří odoláte touze (já neodolala ;-) běžet ihned do knihkupectví a svůj výtisk si tam vlastnoručně ulovit (mimochodem, nechoďte pro ni do pardubického Kosmasu, mám dojem, že tam jsme ji už včera vykoupili), vrhla jsem se střemhlav na dlouho odkládané úpravy na stránkách, do čtyř ráno se v nich vrtala a nakonec usnula s hlavou v klávesnici…
Po mě na gauči zůstalo úhledné doupě z posmrkaných papírových kapesníčků, na stolku několik upatlaných koleček a na webu speciální prodejní stránka, na níž si můžete objednat Copatou mámu i s podpisem!
Kromě toho jsem pro vás s kamarádkou a ilustrátorkou Kateřinou Pappovou  (které vděčím i za nový webový kabátek) připravila dárek v podobě dosud nepublikované povídky Jitka a její tajné přání, která vám dorazí na mail a pomůže tak zkrátit čtenářsky úmorné čekání na onen Copatý skvost ;-)
Takže, nemáte-li ještě doma svou Copatou mámu, objednávejte a já se budu třást nedočkavostí až mi napíšete, jak se vám líbila!
Hezký den a moc děkuju za vaši čtenářskou přízeň :-)

12 komentářů:

 1. Báro, přeji Vašemu Copatému miminku šťastnou cestu ke čtenáři a Vám srdečně blahopřeji. Je to krásné!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný!! :-) Vydat vlastní knížku, to je prostě nádhera. Vím, v srpnu jsem vydala tu svoji (v elektronické verzi) :-) Vydat tu papírovou, voňavou - to musí být nádherný pocit! Přeji, ať se knížce daří!! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nádherný pocit to bezpochyby je! :-)
   Nejvíc si užívám, když mi kamarádi posílají fotky z knihkupectví :-D Asi se z toho stane moje nová úchylka ;-)
   A po tvé knížce se musím podívat! :-)

   Vymazat
 3. Barborko, VELIKÁÁÁNSKÁ GRATULACE!!!
  Katka ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Baruško, velká gratulace!!! Protože pracuji v malém knihkupectví, s velkou bedlivostí jsem sledovala, kdy nám dorazí Copatá máma a i k nám už dorazila a trůní na čestném místě mezi knižními novinkami!! Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Juchů, to jsou krásné zvěsti :-D
   Tak mi tam na ni, Věrko, dejte prosím pozor ;-)

   Vymazat
 5. Báro, bude knížka ke koupi i elektronicky? Nemám už ty papírové kam dávat... :-( Díky a gratuluju :-) Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve smlouvě s nakladatelstvím něco o elektronické verzi bylo, ale vůbec nevím, v jakém je to stádiu... Zjistím a dám vědět :-)
   Každopádně, děkuju za zájem :-)

   Vymazat
 6. Báro, v pátek jsem si ji koupila a v sobotu v noci dočetla. Četla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Moc mě bavila, můžeš být na sebe právem pyšná !!! Gratuluji !!!
  Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko, tak teď jsi mě málem rozbrečela... Díky, díky, díky :-)
   To je tak krásné číst... :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář :-)